.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

אם נמאס לך שהבית מבולגן, עמוס, קשה לנקות אותו,
לא נעים לך לבוא הביתה אחרי יום עבודה ארוך,
להתחיל לסדר.. כשאת עייפה, כל יום מחדש.
לשבור את הראש איפה לשים דברים כשהכל עמוס.
להתנצל בפני האורחים על הבלאגן.
ואת יודעת שאת יכולה לסדר בעצמך,
אבל את דוחה מיום ליום ומשבוע לשבוע.
קבלי מוטיבציה להתחיל
ולסדר בכיף!
בהדרכה חינמית עם פיית המגירות.

ההדרכה ללא תשלום
אך כרוכה בהרשמה

נעים מאד! אני גילה פז - פיית המגירות

מסדרת בתים בעשר השנים האחרונות. אני עובדת 1:1 עם בעלי החפצים. המטרה היא למקסם את הפוטנציאל של הבית, שתהיה גישה לכל חפץ, יהיה מרחב מחיה נעים ומאפשר.

מה משפיע על המוטיבציה לסדר את הבית?

אני עושה לכם ספויילר כאן. 
אז בקיצור-קיצור כשאנחנו רואים בתים מקסימים, מבלים בבית מלון - אנחנו רוצים גם. בא לנו ליצור אווירה כזאת בבית שלנו. ואולי השקענו בעיצוב המון כסף ומאמץ אבל הבלאגן מסתיר את היופי הזה. אז קורה שיש לנו מוטיבציה!!! עצומה. לחיות בתוך מקום שהוא חלום. בית שעוטף אתכם באהבה. וכשעברתם לדירה שלכם אני בטוחה שהייתם מלאים באנרגיה של עשייה ועשיתם. השקעתם. ארגנתם לכם בית נעים.

עבר זמן ואולי הגיע הזמן לשנות משהו, לארגן את המחסן, להוסיף מדף, למיין את הבגדים ולשחרר את הלא מתאימים, למיין סוף סוף את הניירת. אבל... כן, יש אבל -  אין לכם זמן. אין לכם רעיונות... הבית שלכם קטן מדי ועמוס מדי אין מקום לכל החפצים - כל המחשבות האלה מורידות את הרצון וההתלהבות, עוד לפני שהתחלתם. 


בוובינר נתחבר שוב לרצון המקורי, הטהור. הרצון שמניע את ההתלהבות לעשייה לפני שהמחשבות מסוג "אבל" כיבו אותו. נתחבר לאיכויות שאתם רוצים אצלכם בבית או בחיים ליתר דיוק. ואתן לכם טיפים מעשיים שיעזרו לכם לעוף על הבית. נתן מענה ל"תירוצים" ונגשים את החלומות.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.